case study
Opracowanie widżetu edukacyjnego
Software Custom Development

Opracowanie widżetu edukacyjnego dla lidera branży biotechnologicznej

Projekt rozpoczął się od nakreślenia przez klienta jego potrzeb w zakresie procesu szkoleniowego, które przełożyliśmy na szczegółowe wymagania biznesowe. Następnie zaproponowaliśmy rozwiązanie, biorąc pod uwagę zastosowaną technologię. Najtrudniejszą częścią było stworzenie rozszerzenia do przeglądarki Chrome, które przypominało o zaległych i nowych szkoleniach.

Więcej »
usprawnienie walkme solution
Cornerstone Ondemand

Usprawnienie funkcjonalności systemu WalkMe

Usprawnienie funkcjonalności systemu WalkMe dla globalnego lidera branży medycyny diagnostycznej. Nasz klient działa na skalę międzynarodową, obsługując ponad 150 krajów na całym świecie i zatrudniając około 13 500 pracowników. W roku 2020 firma osiągnęła imponujący przychód wynoszący 15,7 miliarda CHF (około 16,7 miliarda USD) i zainwestowała 2,7 miliarda CHF (około 2,9 miliarda USD) w rozwój i badania.

Więcej »
wdrozenie systemu hr
Cornerstone Ondemand

Wdrożenie systemu HR dla klienta z branży medycznej

Wdrożenie systemu HR dla klienta z branży medycznej. Nasz klient cieszy się wysokim uznaniem na skalę globalną, działającą w 12 krajach, w ramach międzynarodowej sieci szpitali z 26 placówkami medycznymi w Europie i Indiach. Z uwagi na ciągły napływ firm z branży medycznej, firma napotkała trudność w zarządzaniu danymi swoich pracowników.

Więcej »
Wdrożenie spersonalizowanego systemu LMS od Cornerstone OnDemand
Cornerstone Ondemand

Wdrożenie systemu LMS od Cornerstone OnDemand

Wdrożenie spersonalizowanego systemu LMS od Cornerstone OnDemand. Naszym klientem jest niemiecka firma biotechnologiczna, która specjalizuje się w opracowywaniu terapeutycznych przeciwciał do leczenia różnych chorób, takich jak rak, stany zapalne i choroby autoimmunologiczne.

Więcej »
wdrożenie lms
Cornerstone Ondemand

Wdrożenie scentralizowanego systemu zarządzania szkoleniami (LMS) 

Wdrożenie scentralizowanego systemu zarządzania szkoleniami (LMS). Nasz klient jest globalnym dystrybutorem komponentów i rozwiązań elektronicznych, obsługujący ponad 1,3 miliona klientów na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 6 700 pracowników, rozlokowanych na czterech kontynentach – w Europie, Indiach, Azji i USA. Do wyzwań klienta należało zarządzanie potrzebami szkoleniowymi i rozwojowymi pracowników w czterech regionach.

Więcej »
aplikacja
Cornerstone Ondemand

Aplikacja Learning Widget

W dobie eLearningu nie każdy uczeń pamięta oraz sprawdza portal Learningowy. Aby polepszyć doznanie płynące z systematycznego uczenia się, został…

Więcej »
Walidacja oprogramowania
Validation

Walidacja oprogramowania

Wsparcie Systemu SAP w swoim zakresie obejmuje zarówno operacje, jak i realizację projektów. Głównym zadaniem w ramach operacji było utrzymanie systemu…

Więcej »

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Michał Mroczkiewicz FORMULARZ KONTAKTOWY

Marianna Demczuk-Ignys FORMULARZ KONTAKTOWY

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY