Kariera

Dołącz do eConsulting

i realizuj z nami ciekawe projekty, ponieważ we are the solution.

Dlaczego warto pracować w eConsulting?

Poziom zadowolenia pracowników ma zasadniczy wpływ na rezultaty biznesowe firmy. Działamy na rynku wystarczająco długo, by mieć tego świadomość. Wszystkim pracownikom zapewniamy nie tylko wygodne warunki pracy, ale również szerokie możliwości rozwoju. Jesteśmy też otwarci na dialog, sugestie i krytykę – ponieważ sami nieustannie się rozwijamy.

Co świadczy o naszych kompetencjach w branży IT?

 • Jesteśmy liderem usług walidacji i kwalifikacji w Europie Środkowo-Wschodniej.
 • Jesteśmy największym przedstawicielem i dostawcą usług Cornerstone OnDemand w Europie Środkowo-Wschodniej.
 • Od ponad 20 lat zapewniamy wiodącym polskim i międzynarodowym firmom dostęp do bazy najlepszych specjalistów IT.

Jakie wartości są nam bliskie?

Partnerstwo

Poszukujemy porozumienia zarówno wewnątrz organizacji, jak i z naszymi klientami, współpracując z szacunkiem i zrozumieniem dla różnych punktów widzenia.

Efektywność

Tworzymy procesy i dobieramy narzędzia, które pozwalają nam osiągnąć zamierzone cele.

Odpowiedzialność

Kładziemy nacisk na osobistą odpowiedzialność każdego z nas.

Odwaga

Chcemy próbować nowych rozwiązań i podejmować ryzyko. Wychodzimy ze swojej strefy komfortu i próbujemy nowych rzeczy, nawet jeśli nie jest to najłatwiejsza ścieżka.

Przynależność

Jesteśmy zjednoczeni jako zespół i wspieramy się nawzajem. Dbamy o siebie wzajemnie, a to tworzy poczucie wspólnej jedności co wpływa na kształtowanie naszej firmy.

Współpraca

Udane projekty to efekt pracy zespołowej. Na kompetencjach zależy nam w równym stopniu, co na zaangażowaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Czego możesz się spodziewać, dołączając do eConsulting?
 • Wyzwań, które przyspieszą Twój rozwój zawodowy
 • Realnego wpływu na projekty
 • Pracy zdalnej lub hybrydowej
 • Braku dress code’u, jesteśmy na „Ty”, u nas możesz być sobą
Czego nie możesz się spodziewać, dołączając do eConsulting?
 • Nudny i monotonii
 • Korporacyjnego drylu
 • Ignorowania Twoich potrzeb i sugestii
 • Zawodowego stania w miejscu

Dołącz do eConsulting i realizuj wyspecjalizowane projekty

BENEFITY I KORZYŚCI

FINANSE
 • Stabilne zatrudnienie ukierunkowane na długoletnią współpracę
 • Finansowanie szkoleń, udziału w konferencjach branżowych
 • Program poleceń “Refer a Friend”
 • Program poleceń okazji sprzedażowych “500+”
KOMFORT
 • Elastyczne formy współpracy: B2B lub umowa o pracę
 • Praca zdalna, stacjonarna lub hybrydowa
 • Praca w twórczym środowisku
 • Dostępna dla wszystkich kuchnia pełna przekąsek
ROZWÓJ
 • Ambitne projekty w międzynarodowym środowisku
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • Wymiana doświadczeń i wiedzy podczas eventów branżowych
 • Dodatkowe zajęcia językowe
DODATKI
 • Karta MultiSport plus
 • Prywatna opieka medyczna Medicover z dostępem do Centrum Medycznego Damiana
 • Prezenty z okazji dołączenia do eConsulting, rocznicy pracy, ślubu, narodzin dziecka i wiele innych
 • Grupowe ubezpieczenie na życie

eConsulting w liczbach

180

ponad 240 odbytych integracji

+ 0

ponad 35 zrealizowanych wyzwań sportowych i nie tylko

+ 0

ponad 25 wspólnie zorganizowanych akcji charytatywnych

+ 0

ponad 20 lat działalności

0 %

w ciągu ostatnich lat poziom satysfakcji z pracy osiąga poziom 90%

+ 600

wspólnie rozegranych partii piłkarzyków

160

260 rozegranych meczów siatkarskich

0

Hackathonów

4450

rozdanych prezentów dla pracowników

Proces rekrutacyjny

CV review – HR Call – Interview* – Decision

*możliwa weryfikacja umiejętności technicznych

Jak przebiega rekrutacja?

Proces rekrutacyjny w eConsulting przebiega całkiem standardowo. Nie musisz obawiać się nietypowych pytań w rodzaju „Dlaczego pokrywy do studzienek kanalizacyjnych są okrągłe?” czy „Ile piłek golfowych zmieści się w autobusie?”. Chcemy się po prostu upewnić, że masz odpowiednie kwalifikacje i będziesz się dobrze czuł na stanowisku, które oferujemy.

Zazwyczaj rekrutacja podzielona jest na cztery etapy:
 • 1. etap

  Zapoznajemy się z Twoim CV.

 • 2. etap

  Umawiamy się na spotkanie (najczęściej online) lub rozmowę telefoniczną z rekruterem.

 • 3. etap

  Organizujemy kolejne spotkanie – tym razem z hiring managerem, który weryfikuje Twoje kompetencje techniczne (dotyczy stanowisk technicznych).

 • 4. etap

  Podejmujemy decyzję.

Jeśli wszystko jest w porządku, podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę!

Najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się nad dołączeniem do eConsulting?

Zobacz nasze FAQ i znajdź odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych kandydatów w procesie rekrutacyjnym. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie – skontaktuj się z nami!

eConsulting jest firmą zajmującą się konsultingiem IT. Nie jest typową agencją doradztwa personalnego, ponieważ poszukiwani specjaliści są zatrudniani bezpośrednio przez naszą firmę, realizując projekty dla naszych klientów. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę.

Skupiamy się na celu i jego osiągnięcie jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że to Ty najlepiej wiesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a. Dlatego też elastycznie podchodzimy do godzin – na większości stanowisk możesz zaczynać pracę między 8 a 10. W niektórych przypadkach będziesz mieć jednak godziny wyznaczone przez konkretne potrzeby Klienta i grafik pracy.

Zależy nam, abyś podczas procesu rekrutacji czuł/a się komfortowo. Gwarantujemy sprawny i transparentny kontakt z nami. W zależności od tego, do jakiego zespołu aplikujesz, proces może się nieznacznie różnić. Jak wygląda sam proces? Patrz tu (link).

Onboarding jest przeprowadzany w 100% zdalnie – rozpoczyna się od wysłania bezpośrednio do Ciebie wymaganego sprzętu na Twoim stanowisku wraz z prezentem powitalnym. Od pierwszych dni pracy otrzymujesz wsparcie działu HR – jesteśmy tu dla Ciebie, aby odpowiedzieć na każde nurtujące Cię pytanie. W wiadomościach powitalnych otrzymasz pakiet informacji niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz dostęp do naszego wewnętrznego portalu, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wiemy jak ważne są pierwsze dni w nowej pracy, dlatego staramy się, abyś czuł/a się dobrze mimo nowego jeszcze dla Ciebie środowiska pracy.

Jesteśmy firmą pracującą w modelu zdalnym – z biura, z domu lub hybrydowo. W zależności od tego, do którego działu dołączysz charakter pracy może się nieznacznie różnić. W niektórych przypadkach wymagana będzie praca stacjonarna, co wyraźnie zaznaczamy w ofercie.

W 99% przypadków zdalnie. Masz jednak wybór, jaką formę spotkania preferujesz – spotkanie online lub bezpośrednie (F2F) w biurze w Warszawie.

Jesteśmy elastyczni, wspólnie ustalamy dogodny dla Ciebie termin między godz. 8:00 a 18:00, czy nawet później.

Przez cały proces rekrutacji jesteś pod opieką naszego zespołu Rekruterów. Opiekować będzie się Tobą jedna wyznaczona osoba od momentu pierwszej rozmowy, aż po złożenie oferty. Przez formalności związane z samym zatrudnieniem z przyjemnością przeprowadzi Cię dział HR.

Tak! Jeśli czujesz, że Twój kolega / koleżanka do nas pasuje – poleć ją nam, a my odwdzięczamy się bonusem pieniężnym po Jej/Jego zatrudnieniu. Więcej tutaj (powyżej opisane).

Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami, które nieustannie poszukują do swoich projektów doświadczonych osób. Zapotrzebowanie na specjalistów branży IT jest bardzo duże. eConsulting ciągle pozyskuje nowych klientów i dlatego rośnie liczba realizowanych projektów. W związku z tym poszukiwani są często pracownicy o podobnych umiejętnościach, a ogłoszenia pozostają bez zmian.

eConsulting to w dużej mierze grono specjalistów z branży IT z doświadczeniem. Do projektów angażujemy osoby z odpowiednimi kompetencjami i umiejętnościami. Nie oznacza to jednak zamknięcia drogi dla osób rozpoczynających karierę. Niektóre projekty pozwalają nam na zatrudnienie osób bez doświadczenia. Chętnie inwestujemy w młode talenty i doceniamy każdy potencjał.

Znajomość języków obcych jest niezwykle ceniona w eConsulting, a w większości przypadków wymagana na poziomie komunikatywnym. Głównym językiem komunikacji w naszej firmie jest język angielski. Dlatego zależy nam na tym, aby nasi pracownicy swobodnie się nim posługiwali. Znajomość innych języków obcych będzie niewątpliwie dużych atutem.

"REFER A FRIEND" PROGRAM

Zdobądź szansę na dodatkowe pieniądze dzięki naszemu programowi poleceń pracowniczych Refer a friend! Chcesz zarobić dodatkowe środki? Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły i zgarnij swoją nagrodę już dziś!

Dołącz do eConsulting

i realizuj z nami ciekawe projekty

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Michał Mroczkiewicz FORMULARZ KONTAKTOWY

Marianna Demczuk-Ignys FORMULARZ KONTAKTOWY

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY