CASE STUDY Usprawnienie procesów raportowania zgodnych z normami GxP

Enhanced GxP Reporting

Zadanie

Usprawnienie procesów raportowania zgodnych z normami GxP oraz doskonalenie strategii odzyskiwania działalności operacyjnej dla klienta z branży Life science. 

Nasz klient doświadczał znaczących wyzwań w zakresie procesu raportowania w systemie Cornerstone, wynikających głównie z ograniczeń związanych z interfejsem wizualnym, konfiguracją formuł w polach oraz ograniczeniami w dostępie do danych bezpośrednio z platformy. Ponadto, klient wyraził konieczność osiągnięcia przez firmę poziomu gotowości do utrzymania krytycznych funkcji w przypadku sytuacji awaryjnej, umożliwiając równocześnie dostęp do danych niezależnie od systemu Cornerstone.

Zakres prac

eConsulting opracowało system oparty na dostępnych narzędziach, który umożliwia użytkownikowi pełne korzystanie z dostępnych opcji oraz personalizowane wyświetlanie danych zgodnie z jego preferencjami. Nasz zespół rozpoczął budowę fundamentów, które pozwoliłyby poszerzyć funkcjonalność systemu w następujący sposób:

• Tworzenie raportów dotyczących zgodności z GxP w zakresie szkoleń

• Wyświetlanie wskaźników KPI, aby upewnić się, że uczestnicy szkoleń i administratorzy stosują się do globalnych standardów

• Utrzymanie krytycznych funkcji nawet w przypadku niedostępności Cornerstone

• Ustanowienie zgodności szkoleń w zakresie zadań i procesów związanych z pracą

Wynik

System zaprojektowany przez eConsulting, wykorzystujący dostępne narzędzia, skutecznie określił sposób wykonywania zadań przez użytkowników na platformie klienta i zapewnił im niezbędne wsparcie. System umożliwił użytkownikom wyświetlanie danych w wymaganym formacie, odpowiadającym ich sprecyzowanym wymaganiom.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Michał Mroczkiewicz FORMULARZ KONTAKTOWY

Marianna Demczuk-Ignys FORMULARZ KONTAKTOWY

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY