CASE STUDY Wprowadzenie do aplikacji ServiceNow, jako narzędzie ITSM

Zadanie

Pracując na systemach i środowiskach walidowanych należy szczególną uwagę przykładać do zaburzenia pracy systemów lub środowisk, a także do ich utrzymania i rozwoju.

W związku z tym, należało wybrać narzędzie nowoczesne, proste i efektywne, które miało stanowić jednoczesne wsparcie dla realizacji procesów:
utrzymaniowych Incident/Problem Managementu:

  • rozwojowego Change Management
  • zarządzania konfiguracją i usługami
  • knowledge managementu
  • request managementu

Narzędzie, w którym użytkownik będzie mógł załatwić wszystkie swoje sprawy związane z IT bez względu na to czy będzie to chciał zrobić przy użyciu komputera, czy aplikacji zainstalowanej w telefonie.

Zakres prac

ServiceNow to narzędzie, które spełnia wszystkie te wymagania. Przyjazny dla użytkownika interfejs, który można dostosować do własnych potrzeb – notyfikacje, ulubione komponenty, kolorystykę portalu.

Ponadto dostarcza szeroki zakres gotowych raportów i analiz biznesowych z możliwością rozszerzenia ich o własne ustawienia i parametry. Zabezpiecza wsparcie dla realizacji procesów utrzymaniowych i rozwojowych w postacie i korelacji między nimi, zdefiniowanych ścieżek akceptacji, monitoringu i realizacji KPI/SLA

Rzultat

ServiceNow znacznie usprawnił realizację procesów, ich konfigurowanie i monitoring.

PODZIEL SIĘ NA:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

FORMULARZ KONTAKTOWY