CASE STUDY Wprowadzenie do aplikacji ServiceNow, jako narzędzie ITSM

wprowadzenie servicenow

Zadanie

Pracując na systemach i środowiskach walidowanych należy szczególną uwagę przykładać do zaburzenia pracy systemów lub środowisk, a także do ich utrzymania i rozwoju.

W związku z tym, należało wybrać narzędzie nowoczesne, proste i efektywne, które miało stanowić jednoczesne wsparcie dla realizacji procesów:
utrzymaniowych Incident/Problem Managementu:

  • rozwojowego Change Management
  • zarządzania konfiguracją i usługami
  • knowledge managementu
  • request managementu

Narzędzie, w którym użytkownik będzie mógł załatwić wszystkie swoje sprawy związane z IT bez względu na to czy będzie to chciał zrobić przy użyciu komputera, czy aplikacji zainstalowanej w telefonie.

Zakres prac

ServiceNow to narzędzie, które spełnia wszystkie te wymagania. Przyjazny dla użytkownika interfejs, który można dostosować do własnych potrzeb – notyfikacje, ulubione komponenty, kolorystykę portalu.

Ponadto dostarcza szeroki zakres gotowych raportów i analiz biznesowych z możliwością rozszerzenia ich o własne ustawienia i parametry. Zabezpiecza wsparcie dla realizacji procesów utrzymaniowych i rozwojowych w postacie i korelacji między nimi, zdefiniowanych ścieżek akceptacji, monitoringu i realizacji KPI/SLA

Rzultat

ServiceNow znacznie usprawnił realizację procesów, ich konfigurowanie i monitoring.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY