CASE STUDY Usprawnienie funkcjonalności systemu WalkMe

usprawnienie walkme solution

Zadanie

Usprawnienie funkcjonalności systemu WalkMe dla globalnego lidera branży medycyny diagnostycznej.

Nasz klient działa na skalę międzynarodową, obsługując ponad 150 krajów na całym świecie i zatrudniając około 13 500 pracowników. W roku 2020 firma osiągnęła imponujący przychód wynoszący 15,7 miliarda CHF (około 16,7 miliarda USD) i zainwestowała 2,7 miliarda CHF (około 2,9 miliarda USD) w rozwój i badania. Po wdrożeniu systemu WalkMe Cornerstone, nasz klient wyraził potrzebę rozszerzenia jego funkcjonalności z racji tego, że obecny system wyświetlał identyczną treść dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich ról czy lokalizacji. Głównym wyzwaniem było stworzenie systemu, który potrafiłby identyfikować rolę użytkownika w WalkMe i wyświetlać odpowiednią zawartość. Takie działanie wymagało integracji istniejącego systemu WalkMe z bazą danych pracowników klienta oraz opracowania niestandardowego mechanizmu, który mógłby dostosować treść WalkMe do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Zakres działań


eConsulting opracował wysoce efektywne rozwiązanie, które bezproblemowo identyfikuje role użytkowników i prezentuje odpowiednie treści WalkMe. Nasz zespół zintegrował WalkMe z bazą danych ról użytkowników klienta, co umożliwiło rozpoznanie roli w momencie logowania. Dzięki temu możliwe stało się dostosowanie treści WalkMe do potrzeb każdego użytkownika, zapewniając spersonalizowane wskazówki. W ścisłej współpracy z zespołem ds. treści klienta, stworzyliśmy także szablony dostosowane do różnych ról, co poprawiło prezentację treści WalkMe oraz ogólną jakość doświadczenia użytkownika.

Wynik

Rozwiązanie eConsulting umożliwiło firmie z sektora opieki zdrowotnej dostarczanie treści Walkme dostosowanych do ról, co znacznie zwiększyło zaangażowanie i zadowolenie użytkowników oraz przyczyniło się do osiągnięcia ich celów biznesowych. Co więcej, rozwiązanie było łatwe do wdrożenia i utrzymania, oszczędzając cenny czas i zasoby klienta. Nasza dedykowana obsługa klienta zapewniła sukces projektu i spełniła oczekiwania klienta.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY