IT INTEGRATION AND AUTOMATION UNIT

To grupa usług obejmujących prowadzenie i wykonywanie procesów IT

dotyczących architektury, projektowania, rozwoju i wdrożenia oraz utrzymania i zarządzania projektami automatyzacji dostarczania i utrzymania infrastruktury, procesów IT oraz procesów biznesowych spoza obszaru IT.

Usługa obejmuje tworzenie i utrzymywanie wysokiego poziomu abstrakcyjnych struktur, mających na celu poprawę efektywności globalnych usług, procesów i operacji w organizacji klienta.

ZAKRES USŁUG

  • Rozwój, testowanie i wdrożenie oraz konserwacja elementów integracyjnych

  • Rozwój automatyzacji interakcji z systemami wewnętrznymi w tym: HP Service Manager (all modules), VMWare, Proteus, Remedy NMT, ActiveDirectory, Centrify, Linux, Windows, Service Now All Modules, agXchange Suite, Cyber-Ark, IIS, Apache, Tomcat, RedHat Satellite, MS SQL, Oracle, SETUS i inne

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie portalu obsługi zamówień usług self-service opartego na systemie PMG, rozszerzeń dla wewnętrznych przepływów pracy w PMG oraz formularzy i kreatorów składania zamówień i złożonych modułów walidacji wymagających integracji z wewnętrznymi systemami i dostosowanie żądań logiki

  • Projektowanie, rozwój, testowanie, dostawa i konserwacja workflow do automatyzacji procesów wewnętrznych firmy i dostarczania oraz utrzymania infrastruktury IT

  • Projektowanie, rozwój, testowanie, dostawa i konserwacja niestandardowych rozwiązań monitorujących opartych na Perl oraz Visual Basic Script dla NetIQ AppManager; tak zwanych knowledgescripts do monitorowania infrastruktury, middleware i aplikacji

  • Rozwój aplikacji, usług i serwisów .NET dla innych niestandardowych rozwiązań integracyjnych i automatyki

INTEGRACJA

SYSTEMÓW I APLIKACJI

Digitalizacja i systematyczny rozwój organizacji powodują dużą różnorodność w zakresie wykorzystywanych systemów oraz coraz większe skomplikowanie struktury IT. Sprawia to, że bieżące funkcjonowanie i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych staje się wyzwaniem dla nowoczesnych organizacji. W ramach działu integracji w eConsulting pomagamy naszym klientom wykorzystać w pełni ich systemy i dane.

Specjalizując się w integracji aplikacji, możemy wspomóc Twój dział IT w zakresie projektów integracyjnych od planowania do wdrożenia, zapewniając jednocześnie dogłębne wsparcie ekspertów. Jesteśmy firmą świadczącą usługi IT i konsultingową oraz współpracujemy z wiodącymi światowymi innowatorami w zakresie rozwiązań integracyjnych, takich jak Mulesoft i Tibco.  Opracowujemy rozwiązania, które oferują naszym klientom korzyści biznesowe.

MULESOFT

MuleSoft ułatwia podłączenie aplikacji, danych i urządzeń w rozdrobnionej strukturze IT. Pomaga w  budowaniu architektury w chmurze oraz sieci aplikacji poprzez łączność prowadzoną przez API. Stanowi platformę oprogramowania, która umożliwia organizacjom łatwe tworzenie sieci aplikacji przy użyciu interfejsów API.

MuleSoft, jako elastyczna, zunifikowana platforma łączy niemal każdą aplikację lub system, wykorzystując interfejsy API do szybkiego i bezpiecznego udostępniania danych, niezależnie od formatu lub źródła.

Bez względu na to na jakim etapie projektu jesteś, nasi konsultanci MuleSoft zapoznają się z obrazem Twojej sieci aplikacji i zaproponują projekt architektury rozwiązań dopasowany do wymagań biznesowych i budżetowych.

Aby pomóc stworzyć naszym klientom bardziej ujednolicony i bezpieczny ekosystem, świadczone przez nas usługi związane z platformą MuleSoft obejmują:
  • wdrażanie aplikacji
  • aktualizacj
  • eprojekty migracji
  • wsparcie produkcyjne

Począwszy od wdrożenia rozwiązania, poprzez rozwój systemu, nasze umiejętności w zakresie integracji i rozwoju interfejsów API na platformie Mulesoft Anypoint realizujemy przy użyciu metody Continuus Delivery oraz DevOps.

CONTACT

Let us be your success Partner!

Sylwia Redlicka BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

KONTAKT

Uczyń nas partnerem Twojego sukcesu!

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Joanna Rybus FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY