CASE STUDY Wdrożenie Cornerstone LMS dla międzynarodowej firmy

Implementing Cornerstone LMS with a Custom Solution

Zadanie

Wdrożenie Cornerstone LMS dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Niemczech.

Nasz klient to renomowana firma specjalizująca się w produkcji systemów optycznych, optoelektronicznych oraz technologii medycznej. Aby wzmocnić swoje procesy szkoleniowe i rozwojowe dla pracowników, klient zdecydował się na wdrożenie systemu zarządzania szkoleniami (LMS) od Cornerstone OnDemand. Dzięki LMS nasz klient otrzymał spersonalizowane szkolenia dla pracowników, możliwość śledzenia postępów oraz ocenę skuteczności programów szkoleniowych.

Zakres prac

Podczas procesu wdrożenia, zespół eConsulting przedstawił klientowi innowacyjny system, który umożliwia firmie skuteczne zarządzanie okresem przechowywania danych zgodnie z przepisami RODO, uwzględniając przy tym pracowników pracujących w obszarze GxP.

Ten system bazuje na module Calculated Fields 2.0 oraz EDGE Import Data Feeds. W przypadku aktywnego uczestnictwa pracownika w działaniach związanych z GxP, skrypty pól obliczanych automatycznie nadają nowy identyfikator liczbowy jednostce organizacyjnej Legal Entity OU. Następnie, w zależności od rodzaju pracownika, jednostka ta jest odpowiednio uwzględniana w raporcie generowanym na podstawie pliku wczytywanego przez Import EDGE (ze względu na różne okresy przechowywania danych dla zwykłych pracowników i tych pracujących w obszarze GxP).

Ostatecznie, wygenerowany raport automatycznie trafia na serwer FTP, gdzie funkcjonalność EDGE Import Data Feeds cyklicznie co cztery godziny pobiera i aktualizuje identyfikatory jednostek organizacyjnych na rekordach użytkowników.

Wynik

Dzięki temu systemowi, naszemu klientowi udało się zautomatyzować proces wyboru i przypisywania odpowiednich okresów retencji dla pracowników na podstawie ich obszarów działalności, co skutecznie zabezpieczyło firmę przed ryzykiem niezgodności z wymaganiami RODO. Ekspertyza zespołu eConsulting oraz platformy Cornerstone OnDemand przyczyniła się do osiągnięcia zamierzonych celów i znacząco poprawiła ogólną wydajność organizacji.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY