CASE STUDY Wdrożenie systemu LMS od Cornerstone OnDemand

Wdrożenie spersonalizowanego systemu LMS od Cornerstone OnDemand

Zadanie

Wdrożenie spersonalizowanego systemu LMS od Cornerstone OnDemand. Naszym klientem jest niemiecka firma biotechnologiczna, która specjalizuje się w opracowywaniu terapeutycznych przeciwciał do leczenia różnych chorób, takich jak rak, stany zapalne i choroby autoimmunologiczne. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, firma stała się liderem innowacji w dziedzinie biotechnologii. Nasz klient zauważył konieczność udoskonalenia programów szkoleniowych i rozwojowych dla swojego personelu. Aby osiągnąć ten cel, firma zdecydowała się na implementację systemu zarządzania szkoleniami (LMS) od Cornerstone OnDemand. Platforma LMS pozwoliła naszemu klientowi stworzenie spersonalizowanych kursów dla pracowników, umożliwiając śledzenie ich postępów oraz ocenę skuteczności programów szkoleniowych.

Zakres prac

Podczas procesu wdrożenia systemu, zespół eConsulting przedstawił klientowi rozwiązanie, które umożliwia pracownikom przechowywanie i zarządzanie wszystkimi CV w platformie LMS. Nasz zespół zaproponował wykorzystanie metody deep link URL, która byłaby powiązana z funkcją Snapshot, będącą źródłem materiałów szkoleniowych. Takie rozwiązanie pozwoliłoby na automatyczne przydzielanie materiałów CV nowym pracownikom jako część procesu adaptacyjnego oraz cyklicznie odświeżenie dokumentów. Pracownicy zostaliby zobowiązani do przesłania swoich CV oraz poinformowania o zakończeniu zadania, oficjalnie potwierdzając ukończenie szkolenia.

Wynik

To rozwiązanie umożliwiło firmie przyśpieszenie procesu onboardingu oraz aktualizację CV wszystkich pracowników. Dzięki platformie LMS nasz klient był w stanie zapewnić swoim pracownikom wszechstronny program szkoleniowy i rozwojowy, który wspierał ich cele zawodowe. Ekspertyza zespołu eConsulting od Cornerstone OnDemand w dostosowywaniu systemów LMS pozwoliła klientowi osiągnąć założone cele i poprawić ogólną wydajność organizacji.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY