AKTUALNOŚCI Zespół eCValidation na konferencjach CSV w Cork, Irlandii i Filadelfii, Stanach Zjednoczonych

Nasz zespół ecvalidation był zajęty uczestnictwem w wielu konferencjach podczas tej jesieni, wśród których znalazły się 2 konferencje zorganizowane za granicą: Computer Systems Validation & Data Integrity Compliance Congress w Cork, Irlandia (25-27 listopada) i druga w Filadelfii, Stany Zjednoczone (9-11 grudnia). Kongresy zostały zorganizowane przez organizację KENX, która oferuje szeroki zakres interaktywnych konferencji w branży life science.

Jako platynowy sponsor tych konferencji, zespół ecvalidation miał okazję nie tylko powitać ludzi na swoich stoiskach, ale także przeprowadzić 2 prezentacje podczas obydwu kongresów: jedna prezentacja dotyczyła minimalizowania ryzyka podczas walidowania rozwiązań chmurowych, a druga dotyczyła testowania jako narzędzia zmniejszającego ryzyko.

„Chętnie spotkaliśmy się z naszymi klientami, zaprezentowaliśmy naszą ofertę i podzieliliśmy się naszą wiedzą podczas dwóch przygotowanych przez nas prelekcji. Byliśmy zaskoczeni dużą frekwencją podczas naszych dwóch wystąpień. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy z kilkoma potencjalnymi firmami i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z nimi w przyszłym roku w celu globalnej ekspansji naszych usług walidacyjnych.„- powiedział Michał Timler, Kierownik Zespołu Walidacji.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY