AKTUALNOŚCI zespół ecvalidation na konferencjach CSV w Cork, Irlandii i Filadelfii, Stanach Zjednoczonych

Nasz zespół ecvalidation był zajęty uczestnictwem w wielu konferencjach podczas tej jesieni, wśród których znalazły się 2 konferencje zorganizowane za granicą: Computer Systems Validation & Data Integrity Compliance Congress w Cork, Irlandia (25-27 listopada) i druga w Filadelfii, Stany Zjednoczone (9-11 grudnia). Kongresy zostały zorganizowane przez organizację KENX, która oferuje szeroki zakres interaktywnych konferencji w branży life science.

Jako platynowy sponsor tych konferencji, zespół ecvalidation miał okazję nie tylko powitać ludzi na swoich stoiskach, ale także przeprowadzić 2 prezentacje podczas obydwu kongresów: jedna prezentacja dotyczyła minimalizowania ryzyka podczas walidowania rozwiązań chmurowych, a druga dotyczyła testowania jako narzędzia zmniejszającego ryzyko.

„Chętnie spotkaliśmy się z naszymi klientami, zaprezentowaliśmy naszą ofertę i podzieliliśmy się naszą wiedzą podczas dwóch przygotowanych przez nas prelekcji. Byliśmy zaskoczeni dużą frekwencją podczas naszych dwóch wystąpień. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy z kilkoma potencjalnymi firmami i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z nimi w przyszłym roku w celu globalnej ekspansji naszych usług walidacyjnych.„- powiedział Michał Timler, Kierownik Zespołu Walidacji.

PODZIEL SIĘ NA:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

FORMULARZ KONTAKTOWY