AKTUALNOŚCI Zespół eCValidation na 11. Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego w Łodzi

W dniach 19-21 listopada zespół ecvalidation wziął udział w 11. Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego w Łodzi. Wydarzenie to jest dedykowane szeroko pojętej branży farmaceutycznej, czyli producentom leków, urządzeń produkcyjnych czy oprogramowaniu i wyposażeniu wykorzystywanemu w procesach produkcyjnych i logistycznych. W tegorocznym Kongresie wzięła udział rekordowa ilość osób. W hotelu Ambasador Premium w Łodzi integrowało się łącznie ponad 460 przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz firm z otoczenia branży.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu, reprezentanci zespołu ecvalidation promowali usługi związane z walidacją zarówno komputerową (CSV), jak i walidacją techniczną, a w tym kwalifikację pomieszczeń, walidację procesu produkcyjnego, walidację wyrobów medycznych, jak i wiele innych. Z tej okazji, Michał Timler, który jest Kierownikiem Zespołu Walidacji, wygłosił prelekcję na temat minimalizowaniu ryzyka w walidowaniu rozwiązań chmurowych.

Więcej informacji na temat konferencji: http://kongresfarmaceutyczny.pl/konferencja/info/11-kongres-swiata-przemyslu-farmaceutycznego-podsumowanie

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY