AKTUALNOŚCI eConsulting wraz z Cornerstone Partnerem konferencji HR Tech Summit 2022

Konferencja HR Tech Summit 2022, zorganizowana 14 czerwca przez Wolters Kluwer Polska w wersji stacjonarnej i online, okazała się być ciekawym wydarzeniem, pełnym inspirujących rozmów i nawiązaniem nowych kontaktów.

Jako Partner konferencji nasi eksperci Michal Strzelec i Sławomir Drachal mieli zaszczyt poprowadzić prelekcję pt.: „Rozwój kompetencji dziś – pracodawcy i pracownicy we mgle…”. Jesteśmy dumni z tego, że nasz temat przyciągnął tak dużą rzeszę odbiorców. Dobrze wiemy, że temat kompetencji i rozwoju pracowników jest istotny dla Państwa na najbliższe lata, dlatego podczas naszego wystąpienia postaraliśmy się przybliżyć, jak powinien wyglądać właściwy rozwój umiejętności pracowników i w jaki sposób koncentracja na rozwoju umiejętności przynosi korzyści zarówno firmie, jak i jej pracownikom.

Raport Cornerstone OnDemand na podstawie, którego przygotowaliśmy prezentację, rozszedł się jak świeże bułeczki. Dlatego jeśli ktoś jeszcze chciałby otrzymać kopię, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

W imieniu eConsulting, Cornerstone OnDemand i Wolters Kluwer Polska zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji HRowej już na jesieni bieżącego roku!

W między czasie zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia wkrótce!

Poniżej fotorelacja z konferencji!

PODZIEL SIĘ NA:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

FORMULARZ KONTAKTOWY