AKTUALNOŚCI eConsulting wraz z Cornerstone Partnerem konferencji HR Tech Summit 2022

Konferencja HR Tech Summit 2022, zorganizowana 14 czerwca przez Wolters Kluwer Polska w wersji stacjonarnej i online, okazała się być ciekawym wydarzeniem, pełnym inspirujących rozmów i nawiązaniem nowych kontaktów.

Jako Partner konferencji nasi eksperci Michal Strzelec i Sławomir Drachal mieli zaszczyt poprowadzić prelekcję pt.: „Rozwój kompetencji dziś – pracodawcy i pracownicy we mgle…”. Jesteśmy dumni z tego, że nasz temat przyciągnął tak dużą rzeszę odbiorców. Dobrze wiemy, że temat kompetencji i rozwoju pracowników jest istotny dla Państwa na najbliższe lata, dlatego podczas naszego wystąpienia postaraliśmy się przybliżyć, jak powinien wyglądać właściwy rozwój umiejętności pracowników i w jaki sposób koncentracja na rozwoju umiejętności przynosi korzyści zarówno firmie, jak i jej pracownikom.

Raport Cornerstone OnDemand na podstawie, którego przygotowaliśmy prezentację, rozszedł się jak świeże bułeczki. Dlatego jeśli ktoś jeszcze chciałby otrzymać kopię, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

W imieniu eConsulting, Cornerstone OnDemand i Wolters Kluwer Polska zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji HRowej już na jesieni bieżącego roku!

W między czasie zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia wkrótce!

Poniżej fotorelacja z konferencji!

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Michał Mroczkiewicz FORMULARZ KONTAKTOWY

Marianna Demczuk-Ignys FORMULARZ KONTAKTOWY

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY