AKTUALNOŚCI eConsulting partnerem 8 Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego

Firma eConsulting została oficjalnym Partnerem 8 Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego, międzynarodowej konferencji kierowanej do producentów leków, maszyn, urządzeń laboratoryjnych czy rozwiązań stosowanych w branży. Jest to jedna z najważniejszych imprez tego typu w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 15-17 listopada w Ożarowie Mazowieckim.

Podczas Kongresu pokażemy po raz pierwszy szerokiej publiczności markę ecvalidation czyli nasz zespół walidatorów, który liczy już 15 osób. W ramach konferencji członkowie zespołu – Michał Timler i Kamila Sitkiewicz, wygłoszą krótką prelekcję pt. „Outsourcing walidacji systemów IT i kwalifikacji systemów produkcyjnych”, która przybliży najważniejsze aspekty wykorzystania outsourcingu w procesach i utrzymania jakości w branży farmaceutycznej. Prelekcja odbędzie się 15 listopada o godzinie 12:15. Po prelekcji zapraszamy Państwa na stoisko eConsulting, gdzie Michał i Kamila chętnie odpowiedzą na wszystkie pytanie.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY