Usługi IT dla branży life science
Rozwiązania IT dla branży life science.
Doradztwo, wdrożenia i walidacja z gwarancją pełnej zgodności z GxP

Świadczymy najwyższej jakości usługi IT dla firm z branży life science: od doradztwa strategicznego, przez wdrożenie, po walidację i utrzymanie w stanie zwalidowanym. . Wyróżnia nas wnikliwe podejście do analizy potrzeb, dzięki któremu dostarczamy rozwiązania szyte na miarę. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, zmniejszyć koszty i zminimalizować time to market z zachowaniem pełnej zgodności prawnej.

Rozwiązania
Sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwijać biznes w pełnej zgodności z wymaganiami GxP

Consulting strategiczny

Pomożemy Ci rozwijać biznes szybciej, dzięki gruntownemu zrozumieniu Twoich potrzeb. W odróżnieniu od wielu innych dostawców współpracę z Klientem prowadzimy w oparciu o dogłębną analizę środowiska biznesowo-technologicznego firmy, z uwzględnieniem jego możliwości i ograniczeń. Dzięki takiemu podejściu rozwiązania, które oferujemy, są nie tylko w pełni zgodne z regulacjami, ale również zoptymalizowane pod kątem potrzeb i celów biznesowych Klienta.

Oferujemy kompleksowe doradztwo biznesowo-procesowe obejmujące:

 • zarządzanie procesami, w tym dostosowanie procesów do wymagań związanych z obsługą reklamacji i nadzorem po wprowadzeniu do obrotu (PMS),
 • analizę narzędzi, w tym audyt narzędzi, analizę luk i rekomendacje dotyczące usprawnienia narzędzi oraz ich dostosowania do wytycznych GxP,
 • analizę i zalecenia dotyczące systemów objętych wytycznymi GxP, m.in. QMS, LMS i HCM.
  (Wszystkie konsultacje prowadzone są z udziałem ekspertów z poszczególnych dziedzin, w tym wykwalifikowanych programistów.)

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie life science, pomożemy Ci udoskonalić strategię biznesową w kluczowych obszarach, takich jak IT, zarządzanie kapitałem ludzkim, DevOps, systemy chmurowe czy walidacja. Pozwoli to na zmniejszenie ryzyka błędów, ograniczenie kosztów i zwiększenie wydajności operacyjnej Twojej firmy.

Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Możemy nie tylko zapewnić Ci pełną zgodność z regulacjami w danym momencie, ale również zadbać o ciągłość compliance dla Twojego biznesu w zmieniającym się otoczeniu prawnym.

Wsparcie kadrowe z uwzględnieniem kompetencji GxP

Wykwalifikowani pracownicy to motor rozwoju biznesu.

Pomogliśmy wielu firmom z branży life science lepiej wykorzystać swój potencjał, zapewniając im dostęp do personelu o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach. Teraz możemy wzmocnić Twój zespół, dostarczając Ci pracowników o ściśle określonych kompetencjach technologicznych, świetnie poruszających się w środowisku GxP.

Oferujemy wsparcie w formie pojedynczych specjalistów z dziedziny QA/CSV lub całych zespołów – zarówno do pojedynczych projektów, jak i długoterminowej współpracy o charakterze strategicznym. Pracownicy są skrupulatnie weryfikowani pod kątem umiejętności, a także zgodności kwalifikacji z wymaganiami Twoich projektów. Wszyscy nasi eksperci mogą pochwalić się doświadczeniem w dziedzinie life science i znajomością aktualnych przepisów.

Świadczymy również usługi szkoleniowe.

Jeśli wolisz polegać wyłącznie na własnych kadrach, możemy zapewnić Twojemu personelowi kompleksowe szkolenie z zakresu GxP, obejmujące m.in. zagadnienia GMP, GLP i GCP. Zajęcia będą ściśle dostosowane do potrzeb Twojej firmy i umożliwią Twojemu zespołowi samodzielną realizację projektów w zgodzie z przepisami i branżowymi dobrymi praktykami.

Więcej informacji na temat naszej oferty wsparcia kadrowego znajdziesz w zakładce IT Outsourcing.

Usługi chmurowe dla branży life science zgodne z GxP

Migracja ze środowiska lokalnego do chmury zapewni Twojemu biznesowi skalowalność i większą wydajność przy niższych kosztach. Opracujemy dla Ciebie kompleksowy plan migracji i przeniesiemy Twoje zasoby IT na platformę cloudową zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Mamy rozległą wiedzę w obszarze life science. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o dogłębną analizę potrzeb i środowiska informatycznego Klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki i wymagań Twojego biznesu oraz przeprowadzić migrację do chmury w sposób stuprocentowo zgodny z regulacjami i wytycznymi GxP.<,p>

Zajmiemy się samodzielnie całym procesem od A do Z. Zakres naszych działań obejmuje m.in.:

 • zapewnienie zgodności prawnej procesu migracji danych,
 • szczegółową analizę potrzeb,
 • zapewnienie integralności danych, w tym testowanie spójności baz danych,
 • audyt dostawców chmur (Azure, Kubernetes, itp.) pod kątem spełnienia wymagań jakościowych i zgodności prawnej,
 • wsparcie DevOps, w tym utrzymanie jakościowe procesów, obsługa wersji oprogramowania, zarządzanie dokumentacją,
 • testy obejmujące proces obsługi zamówień, systemy realizacji produkcji (MES) i prace laboratoryjne,
 • monitoring konfiguracji na każdym etapie wdrożenia,
 • pełne utrzymanie platformy chmurowej i procesów w stanie zwalidowanym i in.

Zakres współpracy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Walidacja (CSV)

Walidacja systemów skomputeryzowanych (CSV) odgrywa fundamentalną rolę w branży life science. Procedury z zakresu CSV umożliwiają potwierdzenie zgodności systemu informatycznego z wymaganiami GxP i kontrolę jego jakości. W efekcie minimalizują ryzyko błędów i awarii wraz z ich skutkami technologicznymi, biznesowymi i prawnymi.

Zrealizowaliśmy setki projektów z zakresu CSV dla Klientów z branży life science i zdobyliśmy unikalne doświadczenie w radzeniu sobie z szerokim spektrum problemów. Doskonale rozumiemy wagę bezpieczeństwa i integralności danych w środowisku GxP.

Nieustannie monitorujemy zmiany regulacyjne i identyfikujemy nowe wymagania prawne, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić utrzymanie systemów IT w stanie zwalidowanym przez cały cykl życia oprogramowania.

Każdą współpracę poprzedzamy gruntowną analizą potrzeb Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować podejście zoptymalizowane pod kątem celów biznesowych z zachowaniem pełnej zgodności prawnej.

 • kwalifikację infrastruktury IT,
 • zapewnienie integralności danych, w tym testowanie spójności baz danych,
 • walidację oprogramowania (GAMP 5.0, CSA, Agile),
 • zapewnienie jakości oprogramowania (SQA),
 • utrzymanie systemów w stanie zwalidowanym i in.

DevValOps – DevOps z walidacją na wczesnym etapie projektu

Umiejętne połączenie jakości i wydajności to poważne wyzwanie, szczególnie w dynamicznym środowisku IT podlegającym ograniczeniom GxP. By mu podołać, opracowaliśmy DevValOps – unikalne podejście łączące DevOps i walidację.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży life science potrafimy skutecznie wykorzystać DevValOps do zwalidowania systemów informatycznych Klienta na wczesnym etapie realizacji projektu. Takie podejście pozwala na usprawnienie procesów, minimalizację ryzyka błędów i ograniczenie kosztów związanych z prowadzeniem dokumentacji.

Kluczowe korzyści wynikające z zastosowania DevValOps obejmują:

 • krótszy time to market dzięki możliwości wprowadzenia korekt na wczesnym etapie,
 • lepszą kontrolę jakości dzięki powtarzalnym, zautomatyzowanym testom i raportom,
 • redukcję kosztów dzięki eliminacji mozolnej pracy manualnej,
 • płynniejszy onboarding nowych członków zespołu..

wsparcie 24/7

Rozumiemy, że firmy działają według różnych harmonogramów na całym świecie i jesteśmy dostępni dla naszych klientów zawsze, kiedy nas potrzebują. Zapewniamy support 24/7 w każdej strefie czasowej.

Niezależnie od tego, czy jesteś w Nowym Jorku, Tokio, Londynie czy Sydney, nasi doświadczeni konsultanci są gotowi Ci pomóc w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych lub pytań. Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi i eksperckiej wiedzy możemy zapewnić szybkie i skuteczne rozwiązanie każdego problemu. Naszym priorytetem jest zapewnienie sprawnego działania Twojej firmy o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od jej położenia geograficznego.

Dział life science eConsulting w liczbach

0 +

zadowolonych Klientów z branży life science

0 +

specjalistów IT w zespole

w tym developerzy, inżynierowie baz danych, specjaliści

0 +

konsultantów CSV

0

obsługiwanych języków

0 +

krajów

zrealizowaliśmy projekty dla klientów z ponad 30 krajów

0

oddziały:

w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Polsce

wsparcie 24/7

lorem ipsum coś dopisać

KONTAKT

Uczyń nas współautorem Twojego sukcesu!

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Adam Dziedziński CONTACT FORM

Adam Dziedziński FORMULARZ KONTAKTOWY

Michał Mroczkiewicz FORMULARZ KONTAKTOWY

Marianna Demczuk-Ignys FORMULARZ KONTAKTOWY

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY