AKTUALNOŚCI relacja z Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej

Jako Sponsor XIII Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej pod hasłem Efektywność i Optymalizacja, która odbyła się 29-30 marca w Jachrance, chcieliśmy ogromnie podziękować wszystkim zgromadzonym za te owocne dwa dni, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i posłuchać interesujących prelekcji.

My również mieliśmy okazję poprowadzić własną prelekcję podczas której nasz ekspert ds. walidacji Michał Timler opowiedział o dobrych i złych praktykach wdrożenia nowego obszaru wytwarzania, poruszając takie aspekty jak specyfikacja wymagań użytkownika (URS), harmonogram vs plan projektu, kwalifikacja/walidacja czy uruchomienie obszaru.

Z tego miejsca dziękujemy również wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszym konkursie polegającym na wypełnieniu ankiety dotyczącej przygotowania dokumentu URS w Waszych firmach. W najbliższym czasie skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Podczas wieczornej gali nasz Prezes Andrzej Nojszewski miał zaszczyt odebrać pamiątkową statuetkę z rąk Adama Grzeszczuka, Prezesa Zarządu BMP z okazji 20-lecia działalności eConsulting. W krótkim przemówieniu podkreślił, że nasza firma zawdzięcza swój sukces zarówno wyjątkowym kwalifikacjom naszych ekspertów, jak i ogromnemu zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do realizacji każdego projektu.

„Moja dzisiejsza obecność w tym miejscu to efekt znakomitej, wieloletniej pracy całego zespołu eConsulting . Bez cienia wahania mogę powiedzieć, że jesteśmy dumni z naszych osiągnięć. Z tego, że przez rzetelną pracę i dostarczanienajwyższej jakości usług możemy wspierać naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych. Tym bardziej jesteśmy – mówię to w imieniu całego zarządu eConsulting – zaszczyceni otrzymaną nagrodą.” – powiedział Prezes – Pan Andrzej Nojszewski.

A tymczasem zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia podczas jesiennej edycji konferencji w Trójmieście!

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

PODZIEL SIĘ NA:

FORMULARZ KONTAKTOWY