AKTUALNOŚCI Relacja z Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej

Jako Sponsor XIII Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej pod hasłem Efektywność i Optymalizacja, która odbyła się 29-30 marca w Jachrance, chcieliśmy ogromnie podziękować wszystkim zgromadzonym za te owocne dwa dni, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i posłuchać interesujących prelekcji.

My również mieliśmy okazję poprowadzić własną prelekcję podczas której nasz ekspert ds. walidacji Michał Timler opowiedział o dobrych i złych praktykach wdrożenia nowego obszaru wytwarzania, poruszając takie aspekty jak specyfikacja wymagań użytkownika (URS), harmonogram vs plan projektu, kwalifikacja/walidacja czy uruchomienie obszaru.

Z tego miejsca dziękujemy również wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszym konkursie polegającym na wypełnieniu ankiety dotyczącej przygotowania dokumentu URS w Waszych firmach. W najbliższym czasie skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Podczas wieczornej gali nasz Prezes Andrzej Nojszewski miał zaszczyt odebrać pamiątkową statuetkę z rąk Adama Grzeszczuka, Prezesa Zarządu BMP z okazji 20-lecia działalności eConsulting. W krótkim przemówieniu podkreślił, że nasza firma zawdzięcza swój sukces zarówno wyjątkowym kwalifikacjom naszych ekspertów, jak i ogromnemu zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do realizacji każdego projektu.

„Moja dzisiejsza obecność w tym miejscu to efekt znakomitej, wieloletniej pracy całego zespołu eConsulting . Bez cienia wahania mogę powiedzieć, że jesteśmy dumni z naszych osiągnięć. Z tego, że przez rzetelną pracę i dostarczanienajwyższej jakości usług możemy wspierać naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych. Tym bardziej jesteśmy – mówię to w imieniu całego zarządu eConsulting – zaszczyceni otrzymaną nagrodą.” – powiedział Prezes – Pan Andrzej Nojszewski.

A tymczasem zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia podczas jesiennej edycji konferencji w Trójmieście!

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY