AKTUALNOŚCI eConsulting sponsorem konferencji Rozwiązania i Perspektywy HR!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem konferencji Rozwiązania i Perspektywy HR Wolters Kluwer Polska, która odbędzie się już za tydzień 25 stycznia w Hali EXPO XXI w Warszawie.

Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „ŚWIAT I BIZNES W KRYZYSIE”. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy blisko 20 ekspertów, którzy poprowadzą swoje prelekcje w trzech ścieżkach tematycznych: ROZWIĄZANIA DLA KANDYDATA, ROZWIĄZANIA DLA PRACOWNIKA, PERSPEKTYWY 2023.

Główne tematy konferencji:

• sposoby skutecznego dotarcia do potencjalnych kandydatów pasywnych, recruitment-changers, grywalizacja, onboarding, testy psychometryczne i ich wykorzystanie w praktyce

• techniki i narzędzia wspierające sourcing i marketing rekrutacyjny, nowe kanały i sposoby aktywnej rekrutacji

• budowa procesów HR, które wspierają doświadczenia kandydatów i pracowników

• omówienie nowych propozycji programów benefitowych, Employee Advocacy oraz personalizacja programów medycznych dla firm

• budowa zdrowego, wspierającego środowiska pracy, omówienie sposobów wykrywanie nadużyć i zachowań niepożądanych

• aspekty prawne związanymi z funkcjonowaniem pracodawców w 2023 r. po zmianach w Kodeksie pracy

Podczas konferencji nasi eksperci od systemu Cornerstone Michał Wiśniewski (eConsulting) i Michał Strzelec (Cornerstone OnDemand) wygłoszą prelekcję, podczas której mówić będą m.in. o tym, jak stworzyć idealne warunki do rozwoju talentów. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego stoiska, na którym czekać będzie na Państwo kilka miłych atrakcji. Do zobaczenia!

PODZIEL SIĘ NA:

Request a consultation

Do not hesitate to contact us to get the best services! Call us or you can leave your number below and we will contact you.

Zamów konsultację

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zadzwoń lub zostaw swój numer poniżej i my zadzwonimy do Ciebie.

Julia Janowska FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY