Junior IT Business Analyst

umowa o pracę
Kraków
Dodane 6 miesięcy temu

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior IT Business Analyst, która dołączy do międzynarodowego projektu IT ( w tym momencie rozwiązania dedykowane dla 13 krajów EU i Azji). Krakowski zespół odpowiada za automatyzacje procesów dla wewnętrznej jednostki klienta. Jest to stanowisko również techniczne, dlatego mile widziane jest doświadczenie w testowaniu aplikacji lub na stanowisku Testera Manualnego.

Obowiązki

  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych
  • Dokumentacja wymagań
  • Testowanie wytwarzanych rozwiązań IT

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość UML lub BPMN
  • Doświadczenie z systemami ERP
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Chęć do znajdowania nowych rozwiań
  • Mile widziana znajomość
  • Oracle HRMS

Oferujemy

  • Pakiet medyczny Medicover
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet szkoleniowy
  • Regularnie odbywające się imprezy integracyjne

Cechy oferty pracy

StanowiskoJunior IT Business Analyst
wynagrodzenie8 500 – 10 0000 PLN
lokalizacjaKraków (on-site)
typ ofertyUmowa o pracę i/lub do negocjacji
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest poprawny adres email.