Podbijamy Wrocław!

19 października we Wrocławiu odbyły się Targi pracy “Kariera Programisty”. Wśród wielu firm reprezentujących branżę IT nie mogło zabraknąć eConsulting.

Dla uczestników targów wydarzenie to było szansą na poznanie potrzeb rynku pracy, porównanie ofert prezentowanych przez firmy oraz dawało możliwość bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami. Niewątpliwym atutem „Kariery Programisty” były prowadzone przez specjalistów wykłady o tematyce technicznej. Podczas przerwy kawowej uczestnicy mieli czas na nawiązanie nowych znajomości, podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, a także wymianę wizytówek.

podbijamy-wroclaw-econsulting

Naszą firmę dzielnie reprezentowały osoby z działu HR, a także nasz Prezes, Pan Paweł Dębski, który barwnie opowiadał o naszych projektach i przedstawiał potencjalnym kandydatom możliwości rozwoju w ramach eConsulting. Nasze stoisko cieszyło się dużym powodzeniem. Uczestnicy z zainteresowaniem słuchali o naszej firmie. Wypełnili też przygotowane przez nas formularze, dzięki którym pozyskaliśmy nowe kontakty, które, miejmy nadzieję, zaowocują współpracą w przyszłości. Udział w Targach „Kariera Programisty” przyniósł nam wiele niezaprzeczalnych korzyści.

Udało nam się pozyskać nowe kontakty biznesowe oraz zainteresować współpracą z nami utalentowanych specjalistów.