Pierwszy dzień w nowym biurze!

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila! Z początkiem listopada przeprowadziliśmy się do nowego biura w Warszawie, które mieści się przy ul. Jutrzenki 177. Wielkiemu oczekiwaniu towarzyszyły ogromne emocje: czy wszystko się uda, czy rzeczywiście będzie lepiej, milej i wygodniej?

Teraz z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że wszystkim nam pracuje się bardziej komfortowo i przyjemnie. Pierwszy dzień w nowym biurze przypadł na 4 listopada i tego dnia odbyła się impreza powitalna dla naszych eConsultingowców. Pomimo typowo parapetówkowych warunków inauguracja nowego biura udała się znakomicie. O to, aby nie było nudno ani sztywno zadbał nieoceniony barman Flair Fanatic, który podczas trwania całej imprezy mieszał dla nas szalone drinki, wprawiając uczestników w szampański nastrój. Flair Fanatic dał również próbkę swoich umiejętności barmańskich podczas specjalnego pokazu. Nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności zorganizowania mini-konkursu. Zgodnie z motywem przewodnim naszego wydarzenia był to konkurs barmański.

Nasz Prezes, Pan Paweł Dębski pełnił honory gospodarza domu: przywitał wszystkich zebranych gości i wygłosił krótkie przemówienie.Jak na każdym szanującym się przyjęciu, tak i u nas nie mogło zabraknąć kropki nad i – czyli wspaniałego tortu! U nas był i tort eConsultingowy (w barwach firmy i z naszym logo) i świeczki i mnóstwo zabawy przy ich zdmuchiwaniu. Było pysznie, optymistycznie i aż chciałoby się rzec – rodzinnie.