Nowe biuro w Poznaniu

Mamy nowe biuro w Poznaniu! Od początku lutego nasz poznański oddział eConsulting przeniósł się do zupełnie nowego biura, które mieści się przy ul. Szkolnej 5 lok 18.

Poprzednie dwa biura( ul. Rzeźnicka i Busines Link przy ul. Baraniaka) przestały spełniać nasze wymagania, a dwie różne lokalizacje nie sprzyjały integracji pracowników. Nowe biuro nie tylko umożliwia prace wszystkich konsultantów z Poznania w jednym miejscu, ale też pozwala na wprowadzanie udogodnień, które uprzyjemnią im pracę. Poza dobrze wyposażoną kuchnią znalazło się również miejsce na pokój relaksu, gdzie na wygodnych kanapach i przy najnowszej konsoli Playstation 4 nasi konsultanci mogą oderwać się na chwilę od pracy lub odpocząć po jej zakończeniu.

Proces zmiany biura trwał ponad 2 miesiące i był to czas naprawdę intensywnej i ciężkiej pracy. Jesteśmy jednak pewni, że nowe biuro spełni oczekiwania Naszych pracowników oraz sprawi że do pracy będą przychodzili z uśmiechem na ustach.

Oficjalna inauguracja nowego biura odbyła się 6 lutego. W uroczystości uczestniczyli m.in. nasz Prezes, Paweł Dębski oraz Dyrektor Operacyjny eConsulting Paweł Jeżowski. Po symbolicznym przecięciu wstęgi nadszedł moment na wzniesienie toastu.