eConsulting partnerem IT na 6. konferencji ABSL

Firma eConsulting została partnerem IT 6. konferencji ABSL, organizacji branżowej skupiającej przedstawicieli sektora usług dla biznesu w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2015 w ICE Kraków Congress Centre.

Podczas tego wydarzenia ponad 800 przedstawicieli firm i organizacji pozarządowych z Polski i zagranicy oraz 80 prelegentów będzie dyskutowało na temat perspektyw biznesowych i trendów w sektorze nowoczesnych usług biznesowych. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Steve Bandrowczak, wiceprezes w HP Global Business Services, Johan Karlstrom, prezes i dyrektor generalny w Skanska czy Christian Ulbrich, członek zarządu spółki i dyrektor generalny w regionie EMEA w JLL. Główne wystąpienie podczas konferencji wygłosi Tony Blair, premier Wielkiej Brytanii w latach 1997-2007. Poza eConsulting partnerami i sponsorami wydarzenia są firmy takie jak: Accenture, GTC, HP, Infosys, Luxoft czy Skanska.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z przedstawicielami eConsulting, którzy chętnie opowiedzą o firmie oraz o świadczonych usługach. Naszą firmę podczas tego prestiżowego wydarzenia będą reprezentowali Paweł Dębski, Prezes Zarządu i założyciel firmy oraz Marcin Kucharski, Dyrektor Działu Sprzedaży.

W przypadku zainteresowania spotkaniem z przedstawicielem eConsulting prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 790 726 460 lub marcinkucharski@econsulting.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska które znajduje się na poziomie +2 przy wejściu do sali audytoryjnej.
ABSL