Biuro

Warszawskie biuro
eConsulting Sp. Z o.o.
ul. Jutrzenki 177
02-231 Warszawa

Najbliższe okolice

Nasza siedziba mieści się w budynku Gebo Gussex, na piętrach 2 i 4. Budynek umiejscowiony jest w biznesowej okolicy, w sąsiedztwie takich firm jak  Microsoft, Philips, Infovide-Matrix, Canon, Sygnity, Lionbridge. W pobliżu usytuowane jest centrum handlowe, wiele restauracji oraz bardzo dobra  infrastruktura parkingowa. Biuro znajduje się w miejscu dobrze skomunikowanym –  niedaleko Gebo Gussex znajduje się przystanek SKM/WKD “Warszawa Aleje Jerozolimskie”, a pod samym budynkiem przystanek wielu linii autobusowych.

mapa dojazdu

Jak dojechać

Nasze główne biuro znajduje się w dzielnicy Włochy, przy jednej z największych ulic Warszawy – Alejach Jerozolimskich. Biuro oddalone jest od centrum miasta o zaledwie 7km. Istnieje kilka możliwości dotarcia do nas:

 

Dojazd autobusem komunikacji miejskiej

  • Linie numer 127, 178, 187, 191, 517, 717 do przystanku POPULARNA

Przystanek POPULARNA znajduje się tuż obok naszego biura.

 

Dojazd koleją miejską

  • Szybka Kolej Miejska SKM linie S2, S3 do stacji WARSZAWA AL. JEROZOLIMSKIE
  • Koleje Mazowieckie KM linie KM8, KM9 do stacji WARSZAWA AL. JEROZOLIMSKIE
  • Warszawska Kolej Dojazdowa WKD do stacji WARSZAWA AL. JEROZOLIMSKIE

Stacja WARSZAWA AL.JEROZOLIMSKIE znajduje się 500m od naszego biura.

 

Dojazd samochodem

  • Dojazd od centrum: jadąc Alejami Jerozolimskimi od centrum miasta w stronę Pruszkowa należy skręcić w prawo w stronę ulicy Popularnej, a następnie na rondzie w lewo, przed budynkiem Microsoftu. Po przejechaniu ronda, po lewej stronie znajduje się parking.
  • Dojazd od Łopuszańskiej: jadąc Alejami Jerozolimskimi od Łopuszańskiej w stronę centrum należy skręcić w prawo w ulicę Popularną, za budynkiem Microsoftu. Po przejechaniu ronda, po lewej stronie znajduje się parking.
  • Dojazd od ulicy Popularnej: jadąc ulicą Popularną należy jechać prosto przez skrzyżowanie z Alejami Jerozolimskimi. Po prawej stronie mija się budynek Microsoftu. Po przejechaniu ronda, po lewej stronie znajduje się parking.

Do góry